ikona
ikona

Ponad 20 lat pomagamy klientom tworzyć innowacyjne produkty w dziedzinie produkcji sprzętu AGD

Pomagamy klientowi na każdym etapie, zaczynając od projektowania do dostawy gotowych partii nowego produktu lub poszczególnych składników

Zespół, który składa się z Developing Manager, Project Manager, Customer Service Specialist wnika w szczegóły tworzenia przyszłego produktu na wszystkich etapach jego rozwoju.

Już na etapie projektowania pomagamy obniżyć przyszłe koszty produkcji. W razie potrzeby opracujemy pełną linię technologiczną dla produkcji produktu.

w czasie swojej dzialalnosci

W czasie swojej działalności nawiązaliśmy partnerstwo z 600 klientami na całym świecie, w tym 57 z nich jest producentami sprzętu AGD.

Nasza firma gwarantuje Państwu personalnego menedżera. W zależności od lokalizacji Państwa firmą będzie się opiekował kompetentny specjalista, który biegle mówi w językach: rosyjskim, ukraińskim, polskim lub angielskim. Personalny menedżer udziela całodobowe wsparcie informacyjne.

Konsolidujemy zamówienia w magazynach w Smoleńsku, Brześciu i Warszawie. Łączymy partie towarów od kilku dostawców i w ciągu 1-5 dni wysyłamy drogowym lub lotniczym transportem w dowolne miejsce na świecie.

Po pomyślnym zakończeniu projektu Udzielamy kompleksowego wsparcia. Pomagamy analizować informacje o produkcie, w celu wykorzystania wyników badań dla tworzenia nowych, lepszych wersji części i komponentów.

magazyn

Natychmiast po określeniu głównych celów dokładnie opracowujemy każde zadanie od doboru komponentów do projektowania i uruchamiania linii produkcyjnej.

Pomożemy nawiązać współpracę z wiodącymi producentami komponentów do sprzętu AGD: Tridonic, Elica, Fime, Pizzato, Electro Terminal, Everel, Defendi. Nowe odpowiednie relacje gwarantują Twojej firmie stabilny rozwój na wiele lat.

zespol doswiadczonych inzynierow

Zespół doświadczonych inżynierów tworzy zaawansowane rozwiązania, które na pewno zwiększy efektywność Twojego produktu końcowego. Na konkretnym przykładzie wygląda to następująco: wdrożyliśmy technologię zwiększającą liczbę cykli włączeń i wyłączeń gazowych palników z 5 tys. do 4 mln cykli. Dzięki czemu średni okres użytkowania płyty gazowej wzrósł do 25 lat.

Udzielimy niezbędnej pomocy w obsłudze procedur celnych. Zrobimy deklarację celną, CMR, świadectwo pochodzenia i świadectwo EUR-1, a także inne niezbędne dokumenty.

Jeśli szukasz nie tylko firmy produkcyjnej lub logistycznej, ale również wiarygodnego partnera, który jest w stanie poprawić twój produkt i podnieść go na wyższy poziom, skontaktuj się z nami. Zespół inżynierów podzieli się z Twoimi specjalistami cennym doświadczeniem i wiedzą w ramach działań nad nowym perspektywicznym projektem.

W pełni kontrolujemy proces dostaw i terminowo dostarczamy elementy z uwzględnieniem potrzeb produkcji na zasadzie OnTime. Zajmujemy się wszystkimi organizacyjnymi i technologicznymi zagadnieniami. To pozwoli Ci skupić się na bardziej istotnych, strategicznych aspektach działalności przedsiębiorstwa.

jezeli szukasz

Potrzebujesz doskonały produkt, w którym każdy szczegół mówi o jego nienagannej jakości? Zatrzymaj poszukiwania i powierz pracę nad projektem liderowi rynku z 20-letnim stażem.

Firma Beltrade zawsze patrzy w przyszłość i myśli o kilka kroków do przodu. Jeśli chcesz produkować innowacyjne produkty, które będą wykonywać rewolucję na rynku AGD — skontaktuj się z nami. Niech konkurenci kopiują twoje osiągnięcia.

szybko znajdziemy

Szybko znajdziemy Ci niezbędny komponent i skrócimy czas wdrożenia do produkcji nowego produktu.

Ponad 20 lat Beltrade dostarcza komponenty dla producentów AGD, akcesoria dla branży oświetlenia i elementy automatyki dla producentów urządzeń przemysłowych.

W Beltrade zawsze patrzymy w przyszłość. Stykamy się na co dzień z nowymi trendami, analizujemy ich wartościowość dla waszego produktu i oferujemy rozwiązania, których nie oczekiwaliście.

Wśród priorytetowych kierunków działania naszej firmy można wyróżnić rozwój systemów oświetlenia LED, a także projektowanie, testowanie i wdrażanie energooszczędnych silników do AGD.

PRODUKTY

Oferujemy innowacyjne komponenty, które zmniejszają koszt produkcji piekarników, jak i również akcesoria do produkcji lodówek klasy A++ i okapów klasy A+.

Dostarczamy certyfikowane produkty, które cieszą się stabilny popytem wśród klientów końcowych na całym świecie.

Oferowane części i komponenty są dostosowywane do wymagań UE.

PRODUCENCI

My dobieramy najlepsze komponenty dla waszego projektu, co pozwoli końcowemu produktu uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci

AKTUALNOŚCI

Sterownik LED LC 14/28/38 W flexC lub one4all NFC SC EXC3
CZYTAJ WIĘCEJ

Czujnik G3 PIR 4DPI WDA WH DALI-2 multi-sensor
CZYTAJ WIĘCEJ

Ósma generacja modułów: Moduł LED SLE SNC8
CZYTAJ WIĘCEJ